با حضور وزیر اطلاعات:
توسط: لوار ما
تاریخ: نوامبر 22, 2017 زمان انتشار: 9:49 ق.ظ کد خبر: 891

اختتامیه هشتمین جشنواره سراسری یادمان ولایت در جیرفت برگزار شد / تصاویر

به گزارش لوار جنوب، شامگاه سه شنبه ۳۰ آبان ماه، اختتامیه هشتمین جشنواره سراسری یادمان ولایت با حضور وزیر اطلاعات، رئیس هیات امنای یادمان ولایت، معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان، ائمه جمعه، فرمانداران، سران طوایف و مردم خونگرم و ولایتمدار جنوب استان کرمان شامگاه امشب سه شنبه ۳۰آبانماه ۹۶ در سالن ابرار شهرستان جیرفت برگزار شد.

حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات در این آئین گفت: امروز دشمن می خواهد با لباس و زبان دین بین جامعه و ولی فقیه اختلاف بیاندازد لذا باید هوشیار باشیم تا توطئه های دشمن پیوند ملت با رهبر معظم انقلاب اسلامی را قطع و کم رنگ نکند.
وی تاکید کرد: هر زمان که توطئه ای از سوی دشمن در کار بوده، رهبر معظم انقلاب اسلامی با هوشیاری و ملت سرافراز ایران با وفاداری خود تمام توطئه ها را خنثی کردند.
علوی خاطرنشان کرد: خوشبختانه هر روز که می گذرد، پیوند بین مردم و رهبری عمیق تر و مستحکم تر می شود.
وزیر اطلاعات با اشاره به اعلام پایان سیطره داعش در عراق و سوریه اظهار کرد: برادر سردار سلیمانی افتخار استان کرمان این رویداد بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه مسلمانان منطقه تبریک گفتند.
وی اضافه کرد: این پیروزی بزرگ نشانه مقاومت و رهبری هوشمندانه و پیروی پایدار از رهبری است لذا اگر در مسیر ولایت فقیه حرکت کنیم به برکات بیشتری می رسیم.
حجت الاسلام علوی عنوان کرد: ۴۰ سال قبل مقام معظم رهبری به واسطه تبعید در شهرستان جیرفت حضور پیدا کردند و ما نیز هر ساله یاد و خاطره آن دوران را در این شهرستان گرامی می داریم و این حضور، نشانه وفاداری مردم است.

 

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد:
اهالی جنوب کرمان ولایتمداری را در عمل ثابت کرده اند.

یحیی کمالی پور نماینده مردم شهرستانهای جیرفت نیز در این آئین گفت: مردم جنوب استان کرمان مفتخر هستند که در دوران ستم شاهی میزبان رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده و ولایتمداری خود را در عمل ثابت کرده اند.

 

وی افزود: در زمان ستم شاهی، در زمان جنگ و امروز در میدان عمل با یادمان ولایت در عمل ثابت کرده ایم در مسیر ولایت گام بر می داریم و راه رستگاری را در تبعیت از ولایت می دانیم.
وی ادامه داد: امروز نیز آماده ایم در تمام عرصه هایی که ولایت و نظام نیاز داشته باشد بایستیم و مبارزه کنیم.
کمالی پور تصریح کرد: در تاریخ خوانده ایم که نظام های متعددی محکوم به شکست بوده اند به جز نظام مقدس ایران و امروز به دنیا ثابت شده تنها، نظام ولایی ایران موفق بوده است.
وی تاکید کرد: در جنوب استان کرمان پایبندیم که اسلام منهای روحانیت، اسلام نیست.
وی ضمن قدردانی از وزیر اطلاعات اظهار کرد: وی مرد مدبر و متفکر کابینه دولت روحانی است.
وی بیان کرد: جنوب کرمان با همه ظرفیت هایی که دارد، در شاخص های توسعه ای در محرومیت و مظلومیت به سر می برد و امیدواریم وزیر اطلاعات شرایطی را ایجاد کند تا مشکلات این منطقه برطرف شود.
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در خانه ملت همچنین با قدردانی از مدیرکل اطلاعات استان کرمان خاطرنشان کرد: طبق اعتقاد مردم جنوب کرمان، طرح انتقال آب را از سرشاخه های هلیل غیرکارآمد می دانیم و راه های دیگری نیز وجود دارد که باید بررسی شود.
وی تصریح کرد: همه بر این باوریم که باید برای رفع این مشکل تلاش کنیم ولی راهش این نیست لذا نباید بگذاریم این موضوع به یک مسئله امنیتی تبدیل شود.
کمالی پور عنوان کرد: طی یک سال و نیم گذشته اقدامات موثری در زمینه مسائل زیربنایی جنوب استان کرمان شکل گرفته و امیدواریم بتوانیم همین همکاری و وحدت را ادامه دهیم تا شاهد پیشرفت منطقه باشیم.
وی اظهار کرد: امروز مردم جنوب کرمان متحد و یک صدا با درد و فرهنگ مشترک آمده اند برای همیشه بر اختلافات خط بطلان بکشند.