دکتر ابوسعیدی رئیس بیمارستان امام جیرفت:
توسط: لوار ما
تاریخ: می 25, 2019 زمان انتشار: 3:01 ب.ظ کد خبر: 4898

۴ پروژه با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان در بیمارستان امام جیرفت آماده بهره برداری است/ تصاویر

رئیس بیمارستان امام خمینی جیرفت گفت:چهار پروژه بزرگ درمانی با اعتبار بیش از ۱۵ میلیارد تومان در بیمارستان امام جیرفت آماده بهره برداری است
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی لوار، دکتر شبیر رستمی ابوسعیدی در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات انجام شده در توسعه فضای بیمارستان جیرفت اظهار داشت: در راستای ارتقای خدمات درمانی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اقدامات بی نظیری در ساخت فضاهای درمانی بیمارستان امام جیرفت صورت گرفته است.
وی با اشاره به بهسازی اورژانس بیمارستان امام خمینی جیرفت با زیربنای ۱۴۵۰ مترمربع و اعتبار بیش از ۲۹ میلیارد ریال افزود: آی سی یو۲ بیمارستان امام خمینی با زیربنای ۷۵۰ مترمربع و اعتبار بیش از ۲۹ میلیارد آماده افتتاح است که فعلا در حال بهره برداری است.
دکتررستمی ابوسعیدی با اشاره به تأمین نیروی مورد نیاز کلینیک ویژه جیرفت در آستانه افتتاح این مرکز تصریح کرد: پروژه های کلینیک ویژه جیرفت با زیربنای ۳۱۳۱ متر مربع و اعتبار ۷۲ میلیارد ریال و مرکز تشخیص غربالگری با زیربنای ۵۷۴ متر مربع و اعتبار۱۳ میلیارد ریال آماده بهره برداری هستند که در سفر وزیرمحترم بهداشت به جنوب کرمان به صورت رسمی افتتاح خواهند شد.
وی با بیان اینکه بخشهای روانپزشکی و فوق تخصصی روماتولوژی تجهیز و آغاز به کار کرده است و در حال ارائه خدمات به مردم منطقه هستند و به زودی افتتاح رسمی خواهند شد، خاطرنشان کرد: راه اندازی بخش جراحی ۳ جزو اقداماتی است که با راه اندازی آن در بیمارستان امام جیرفت ۱۰ تا ۱۵ تخت به تختهای موجود اضاف خواهد شد و نقش مهمی در پاسخگویی مناسب به بیماران خواهند داشت.
دکتررستمی ابوسعیدی: بلوک زایمانی بیمارستان امام در حال آماده سازی است تا بتوان در نخستین گام از مهمترین طبقات آن که طبقات پایین هستند،در راستای ارتقای خدمات مورد بهره برداری قرار گیرند.
رئیس بیمارستان امام خمینی جیرفت با بیان اینکه بازسازی کلی بخش داخلی بیمارستان امام در حال انجام است، گفت: خدمات ام آر ای به صورت کامل ارائه میشود اما مهم است که مراجعه کنندگان به زمان ارائه خدمات توجه داشته باشند که از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ ارائه میشود.
دکتر رستمی ابوسعیدی با بیان اینکه راه اندازی سی تی آنژیو بیمارستان امام خدمت جدیدی است که تاکنون در جیرفت انجام نشده است و با این اقدام دیگر اعزام بیماران برای آنژیو به کرمان را شاهد نخواهیم بود، عنوان داشت: اورژانس بیمارستان امام جزو شلوغترین اورژانسهای کشور است که با همکاری خوب معاونت توسعه دانشگاه پیگیر افزایش نیروی خدمات و پرستاری هستیم و با تحقق این امر خدمات دوچندان خواهد شد.
رئیس بیمارستان امام خمینی جیرفت از واحد مالی دانشگاه اقای سالاری در پرداخت معوقات پرسنل و پزشکان تشکر و قدردانی ویژه کرد.